Zwycięski projekt SBO dotarł już do naszej szkoły! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 22.12.2023, 21:00

Zwycięski projekt SBO dotarł już do naszej szkoły!

Projekt „SCENA SZKOLNA” okazał się strzałem w dziesiątkę. Naszą nową scenę mogliśmy już wypróbować podczas szkolnych jasełek i wspólnego kolędowania. Od teraz każda szkolna uroczystość będzie jeszcze bardziej wyjątkowa!

belka organizatorzy

Konkurs „Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie" jest realizowany w ramach działań Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023.
Inicjatywa finansowana jest ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach projektu „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności” oraz ze środków Gminy Lublin.
Zakup sceny szkolnej nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie finansowe Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 20 w Lublinie. Dziękujemy!