Zawody piłkarskie - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 09.04.2024, 16:11

Zawody piłkarskie

W dniu 8 kwietnia 2024 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXV edycji turnieju piłkarskiego "Puchar Tymbarku".

Drużyna piłkarska z trenerem

Nasi uczniowie trafili do grupy z największą ilością drużyn, co wymagało od nas rozegrania, aż czterech meczy jednego dnia.
Turniej rozpoczęliśmy od dwóch cennych zwycięstw pokonując kolejno Szkołę Podstawową nr 40 (5:1) oraz Szkołę Podstawową nr 31 (8:0). Nie było tajemnicą, że trzeci mecz prawdopodobnie wyłoni najlepszą drużynę w naszej grupie. Po zaciętym pojedynku przegraliśmy ze Szkołą Podstawową nr 40 przy wyniku 0:1.
Nie brakowało okazji do strzelenia kilku bramek i odwrócenia losów pojedynku.

Nasi sportowcy walczyli do samego końca nie tracąc wiary w zwycięstwo, aż do ostatniego gwizdka.
W ostatnim meczu zwyciężyliśmy ze Szkołą Podstawową nr 6 (6:0) i ostatecznie zakończyliśmy turniej na 2 miejscu w grupie.
Czujemy lekki niedosyt zdając sobie sprawę jak niewiele brakowało, by pozostać w rozgrywkach. Z dumą patrzyliśmy na wysoki poziom gry, jaki prezentowali uczniowie naszej szkoły.

Gratulacje!!!

Opiekunami grupy podczas zawodów byli: p. Bartłomiej Żuraw i p. Michał Kociuba