Zaproszenie do udziału w Festiwalu Kreatywności - eliminacje - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 16.04.2024, 13:33

Zaproszenie do udziału w Festiwalu Kreatywności - eliminacje

Zaproszenie na CASTING! TERMINY!

Plakat casting festiwal kreatywnościPlakat finał konkursu

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza wszystkich uczniów klas 0-VIII będących mieszkańcami Dzielnicy Za Cukrownią do udziału w konkursie FESTIWAL KREATYWNOŚCI.

Eliminacje do talent show odbędą się 7 maja (wtorek) w godzinach - 15:00-17:00.
Finał odbędzie się 10 maja (piątek) w godzinach - 12:00-15:00.

Uczestnicy zgłaszają chęć udziału składając właściwy wniosek do sekretariatu szkoły (karta zgłoszenia) lub wysyłając drogą elektroniczną skan do opiekuna projektu: bartlomiej.zuraw@sp20.lublin.eu w terminie do 26 kwietnia !

Karta zgłoszenia oraz regulamin będą dostępne w sekretariacie szkoły oraz u wychowawców klas.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie Festiwal Kreatywności.

Ubiegła edycja pokazała, że mamy w szkole wiele niesamowitych talentów !

W załącznikach dostępne są:

• karta zgłoszenia
  • regulamin

autor: Bartłomiej Żuraw
autor plakatów: Michał Kociuba

Program „Dzielnice Kultury – Młodzież Inspiruje Dzielnice”

„Projekt realizowany ze środków Miasta Lublin – w ramach programu „Dzielnice Kultury – Młodzież Inspiruje Dzielnice”, którego Operatorem jest Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja.