Konkurs fotograficzny „Młodzi dla młodych” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 13.09.2023, 18:44

Konkurs fotograficzny „Młodzi dla młodych”

KONKURS FOTOGRAFICZNY MŁODZI DLA MŁODYCH – Europejska Stolica Młodzieży Lublin 2023 w obiektywie.

Zapraszamy chętnych do udziału w konkursie fotograficznym. Zdjęcie może zrobić każdy, wystarczy poobserwować swoich rówieśników, którzy w różnych przestrzeniach miasta podejmują się jakichś aktywności.

fotoplakat

1. Organizatorami konkursu są Fundacja Rozwoju Oświaty Lubelskiej, III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie oraz Galeria po 111 Schodach MDK nr 2 w Lublinie.
  2. Celem konkursu jest aktywizacja młodzieży, popularyzacja fotografii jako narzędzia edukacji oraz promocja Lublina – Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023.
  3. Fotografie powinny obrazować aktywność młodych ludzi w przestrzeni miejskiej Lublina. Zgłoszenie powinno zawierać tytuł pracy.
  4. Konkurs trwa do 30 września 2023 r, a jego rozstrzygnięcie nastąpi do dnia 27 października 2023 r.

Wykonane zdjęcia zaopatrzone w tytuł prosimy dostarczyć na nośniku elektronicznym do Biblioteki Szkolnej, a my wyślemy je organizatorom!

Zapraszamy do udziału!

Szczegółowy regulamin dostępny na stronie https://frol.org.pl/2023/03/27/konkurs-fotograficzny/

autor: A. Gieroba