Apel - wyniki sportowców - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 24.02.2024, 12:10

Apel - wyniki sportowców

Dnia 21 lutego w naszej szkole odbył się apel, podczas którego przedstawiliśmy naszych wspaniałych sportowców i ich sukcesy osiągane w ostatnim czasie.

Sportowcy razem z dyrekcją prezentują się na scenie

Przypomnijmy, że 8 grudnia w wielkim finale ogólnopolskiego programu „Zapasy Sportem Wszystkich Dzieci” wywalczyliśmy 3 miejsce, a dosłownie tydzień później 15 grudnia 2023 nasza reprezentacja zajęła 2 miejsce w finałowym turnieju programu "Mata w Każdej Szkole".
Podczas apelu chcieliśmy podzielić się emocjami jakie nam towarzyszyły podczas turniejów oraz ukazać piękną odsłonę sportowej rywalizacji. Wyświetlone zostały materiały filmowe oraz prezentacja zdjęciowa podsumowująca zmagania uczniów.

Uczniowie uroczyście przekazali na ręce Pani v-ce dyrektor Beaty Frączek turniejowe Puchary. Korzystając z okazji zaprezentowaliśmy również nowe, szkolne koszulki sportowe, które zostały zakupione ze środków, które otrzymaliśmy od organizatora za zdobycie drugiego miejsca w turnieju „Mata w Każdej Szkole”.

Bartłomiej Żuraw i Michał Kociuba podsumowali występ drużyny z Lublina podczas finału Zapasy Sportem Wszystkich Dzieci.

Program dofinansowano ze środków Ministerstwo Sportu i Turystyki

To był wspaniały finał akcji Zapasy Sportem Wszystkich Dzieci.

Obejrzyjcie film podsumowujący rywalizację tych wspaniałych zawodników

Program sfinansowano ze środków Ministerstwo Sportu i Turystyki

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych - Sponsor Główny Reprezentacji Polski w zapasach, sponsor oficjalny Polskiego Związku Zapaśniczego

Krajowa Grupa Spożywcza - Sponsor Strategiczny Polskiego Związku Zapaśniczego, właściciel marki Polski Cukier