Wizyta w ZSTK w Lublinie - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 01.03.2024, 19:01

Wizyta w ZSTK w Lublinie

Uczniowie klas ósmych mieli dziś okazję odwiedzić Zespół Szkół Transportowo - Telekomunikacyjnych w Lublinie.

Uczniowie z nagrodami

Uczniowie klas ósmych mieli dziś okazję odwiedzić Zespół Szkół Transportowo - Telekomunikacyjnych w Lublinie i obserwować codzienne życie tej placówki.

Dodatkową atrakcją przygotowaną przez ZSTK było wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Puzzli inaczej zwanego Dniem Układanek i Łamigłówek. Ósmoklasiści chętnie wzięli udział w zabawach konkursowych przygotowanych przez starszych kolegów, m.in. w układaniu puzzli na czas i w rozwiązywaniu zadań w pokojach zagadek pod hasłem „Zawodowy zawrót głowy”. Ponadto zostali zapoznani z ofertą edukacyjną, mogli zobaczyć szereg pracowni i obiektów tej szkoły. Zwiedzano, doświadczano, rozwiązywano, fotografowano, bawiono się.

Kto zdecyduje się w przyszłości wstąpić w szeregi tej szkoły? Już niedługo ostateczne decyzje.

Dwóch naszych uczniów Yakiv IIvlevYefrem Udovenko zostało wyróżnionych w szybkości układania puzzli i w pomysłowości „uwalniania się” z escape roomu.

Gratulujemy! Zabawy i nauki było co niemiara. Dziękujemy ZSTK za przygotowanie wspaniałego Dnia Otwartego.

autor: Katarzyna Markowska

W galerii znajdują się zdjęcia dyplomów, które otrzymali uczniowie wymienieni w tekście aktualności.