Gazetka szkolna - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Gazetka szkolna ŻY–RA–FA 20-stki

Gazetka szkolna plakat

ŻY-cie RA-dosnych FA-nów 20-stki

W roku szkolnym 2023/2024 swoją działalność będzie kontynuować redakcja gazetki szkolnej.

A teraz trochę historii. Chcemy Wam przypomnieć, że nazwa naszej gazetki Ży-Ra-Fa 20-stki nie tylko kojarzy się z pięknym zwierzęciem, ale w tytule kryje się zaszyfrowana informacja, której tajemnicę z pewnością nie każdy z Was zna.
Mianowicie pełna nazwa brzmi:
ŻY-cie RA-dosnych FA-nów 20-stki, a założycielem redakcji i pomysłodawcą była nasza Pani Dyrektor Kinga Ostrowska, która wpadła na ten wspaniały pomysł dawno temu, bo jeszcze w 2003 roku!

Tyle historii, a teraz o tym, co przed nami.

Wzorem ubiegłych lat będziemy pisać o tym, co się dzieje w naszej szkole.
Napiszemy o Waszych sukcesach, tych sportowych, naukowych i artystycznych. Przeprowadzimy wywiady z ciekawymi ludźmi, na ciekawe tematy. Będziemy pisać o różnych wydarzeniach i imprezach, których w naszej szkole, wzorem lat ubiegłych, na pewno nie będzie brakowało.

Będzie horoskop, humor, a co jeszcze, to zależy od Was drodzy uczniowie. Czekamy na propozycje tego, o czym chcielibyście przeczytać w swojej gazetce.

Opiekunem gazetki jest:
Agnieszka Gieroba