Dyplomy, podziękowania, certyfikaty - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Dyplomy, podziękowania , certyfikaty

Szkoła przygotowuje swoich uczniów do udziału w konkursach i różnego rodzaju przedsięwzięciach. Uczniowie odnoszą sukcesy, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty i dyplomy:

• Dyplom za szybkość układania puzzli i pomysłowość „uwalniania się” z escape roomu. Podczas wizyty w Zespole Szkół Transportowo - Telekomunikacyjnych w Lublinie. Dyplom dla Yakiva IIvleva.
  • Dyplom za szybkość układania puzzli i pomysłowość „uwalniania się” z escape roomu. Podczas wizyty w Zespole Szkół Transportowo - Telekomunikacyjnych w Lublinie. Dyplom dla Yefrema Udovenko.
  • Certyfikat uczestnictwa w 29. Akcji Sprzątanie Świata. Podziękowania składa Fundacja Nasza Ziemia.
  • Tytuł EKO-SZKOŁA 2022 otrzymała Szkoła Podstawowa nr 20.
  • Międzynarodowe Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia. Dyplom dla Oliwiera Misiury za udział w konkursie.
  • Międzynarodowe Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia. Dyplom dla Przemysława Obiały za udział w konkursie.
  • Tytuł EKO-SZKOŁA 2021 otrzymała Szkoła Podstawowa nr 20. Dyplom.
  • EKO-SZKOŁA 2021. Tytuł PROMOTOR EKOLOGII otrzymała pani Katarzyna Markowska.
  • EKO-SZKOŁA 2021. Tytuł PROMOTOR EKOLOGII otrzymała pani Beata Surtel.
  • Dyplom dla LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Świątecznego "Najpiękniejsza bombka choinkowa". Otrzymał Jakub Hemperek.
  • Konkurs EUROPEJSKI QUIZ FINANSOWY 2020/2021. Dyplom dla Karoliny Sochackiej, uczestnika etapu wojewódzkiego.
  • Konkurs EUROPEJSKI QUIZ FINANSOWY 2020/2021. Dyplom dla Piotra Kulickiego, uczestnika etapu wojewódzkiego.
  • Dyplom dla Ekoklasy za udział w programie EKOEKSPERYMENTARIUM i zdobycie umiejętności Mistrzów Ekologii.
  • Certyfikat dla Katarzyny Markowskiej. Podziękowanie za udział w programie EKOEKSPERYMENTARIUM.