Warsztaty wiosenno - wielkanocne dla dzieci i rodziców w oddziale przedszkolnym - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 21.03.2024, 22:22

Warsztaty wiosenno - wielkanocne dla dzieci i rodziców w oddziale przedszkolnym

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, który jest wyczekiwany zarówno przez dzieci jak i dorosłych.

Dzieci pracują z rodzicami

Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać z pokolenia na pokolenie. Święta te związane są również bardzo mocno z nadejściem wiosny, dlatego też 21 marca zorganizowaliśmy w oddziale przedszkolnym warsztaty wiosenno- wielkanocne dla dzieci i rodziców.

Poprowadziła je dla nas Olena Kuklina, która pomagała naszym uczestnikom wykonać świąteczny koszyczek wielkanocny.

Była to okazja dla dzieci by pochwalić się przed rodzicami efektami swojej twórczej pracy, był to czas na spędzenie ze sobą kilku chwil i zacieśnienie relacji rodzinnych oraz wychowawczych.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za mile i aktywnie spędzony czas.

autor: Katarzyna Gosik