Sukcesy talentów plastycznych: zwycięzcy konkursu "Nowe Logo Rady Rodziców SP 20 w Lublinie" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 22.01.2024, 19:03

Mamy wyniki konkursu Logotypu Rady Rodziców.

Bartek Olszak z klasy 6a – zwycięzcą konkursu!

Zwycięstwo w konkursie RR - Bartek Olszak 6a

Rada Rodziców ogłosiła wyniki

W naszej Szkole rozbrzmiały echa kreatywności i talentu, gdy Rada Rodziców ogłosiła wyniki fascynującego konkursu na stworzenie nowego logotypu. Wydarzenie, które miało miejsce w grudniu, przyniosło niesamowite prace uczniów, podkreślając jednocześnie rozwijający się potencjał artystyczny wśród najmłodszych.

Bartek Olszak z klasy 6a – zwycięzcą konkursu!

Wielkie brawa dla Bartka Olszaka z klasy 6a, który zdobył pierwsze miejsce w konkursie. Jego projekt logotypu zachwycił jury nie tylko oryginalnością, ale także precyzją wykonania i doskonałym oddaniem idei Rady Rodziców. Bartek udowodnił, że talent i kreatywność nie mają wieku – jego praca to doskonały dowód na to, że w szkole SP 20 w Lublinie rozwijają się prawdziwe gwiazdy sztuki!

Nina Deneka (klasa 3a) i Blanka Grzegorczyk (klasa 6b) – wyróżnienia za wyjątkową twórczość.

Logo RR wyróżnienie w konkursie ikony rodziców i podpisWyróżnienie w konkursie RR - Nina Deneka 3a

Ponadto, w konkursie nie zabrakło wyróżnień dla dwóch wyjątkowych uczennic. Nina Deneka z klasy 3a i Blanka Grzegorczyk z klasy 6b zasłużyły na specjalne wyróżnienia za swoje niezwykle pomysłowe projekty. Ich prace nie tylko zachwyciły jury, ale także wprowadziły nową, świeżą energię do konkursu.

Inspiracja dla Wszystkich – nowe logo dla Rady Rodziców

Konkurs "Nowe Logo Rady Rodziców SP 20 w Lublinie" nie tylko pozwolił odkryć ukryte talenty uczniów, ale także przyczynił się do kształtowania tożsamości szkoły. Projekty logotypów nie tylko pełne są kreatywności, ale także odzwierciedlają zaangażowanie młodych artystów w życie szkoły i współpracę z Radą Rodziców.

Nagrody i wyróżnienia – cenne uznanie dla twórców

Bartek Olszak, zdobywca pierwszego miejsca, otrzymał Voucher Prezentowy o wartości 150 zł.

Nina DenekaBlanka Grzegorczyk, zdobywczynie wyróżnień, również zostały obdarowane nagrodami o wartości 50 zł każda. To cenny sposób nie tylko na uznanie ich talentu, ale także na zachętę do dalszego rozwijania swoich umiejętności.

Zaproszenie do wspólnej przygody ze sztuką

Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i wysiłek włożony w tworzenie nowego wizerunku. Jednocześnie zachęca do dalszego eksplorowania sztuki i rozwijania swojego talentu. Mamy nadzieję, że konkurs był dla wszystkich inspiracją do odkrycia własnych możliwości artystycznych.

Niech to wyjątkowe wydarzenie będzie początkiem wielkiej przygody z sztuką dla naszych utalentowanych uczniów!

autor: Rada Rodziców