Powitanie Wiosny – 21 marca - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 25.03.2024, 18:14

Powitanie Wiosny – 21 marca

21 marca w naszej szkole było bardzo wesoło i kolorowo. Uczniowie wspaniale powitali Wiosnę!!!

Dzieci przebrane za wiosnę

Na początku Akademii usłyszeliśmy piękny wiersz w wykonaniu Kseni Mryczko z klasy 4a. Następnie zostały wręczone nagrody w konkursie „Wianek Pani Wiosny” i „Kapelusz Pani Wiosny”.

Wianek

• I miejsce - Korulczyk Lena
  • II miejsce - Julia Bieda
  • III miejsce - Blanka Socha

Kapelusz

• I miejsce - Kacper Bieda
  • II miejsce - Martyna Teleon
  • III miejsce - Iga Sprawka

Po wręczeniu nagród przeszliśmy do głównego punktu naszej wiosennej imprezy – Pokaz Mody.

Zadanie polegało na zaprezentowaniu stroju Wiosennej Pani i Wiosennego Pana.

Do pokazu mody przystąpiło 25 uczniów z klas 1-8. Wszystkie stroje były pomysłowe i przepiękne. Uczniowie bardzo dobrze się czuli na scenie i podczas prezentacji.

Prawdziwi modele! Jednak wygrana jest jedna. Nasze Jury wybrało Kostium Wiosennej Pani wykonany przez Lilianę Rybarczyk i Kostium Wiosennego Pana zaprezentowany przez Oleksiiego Nohina.

Po zakończonym pokazie mody zaśpiewaliśmy razem z chórkiem wiosenną piosenkę.

Dzięki pomocy finansowej Rady Rodziców, wszyscy uczniowie, którzy wygrali i brali udział w konkursach i pokazie mody otrzymali nagrody i drobne upominki. Dziękujemy za pomoc.

Po takim hucznym powitaniu wiosna od razu zagościła w naszej szkole.