Młodzi w obiektywie - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 24.09.2023, 19:38

Młodzi w obiektywie

Pasje do fotografowania odkrywali uczniowie klasy IV, którzy postanowili wypróbować swoje umiejętności w obsłudze aparatów fotograficznych. Wszystko za sprawą konkursu MŁODZI DLA MŁODYCH – Europejska Stolica Młodzieży Lublin 2023 w obiektywie.

Zbiorowe zdjęcie uczniów w parku

Zadanie polegało na wykonaniu ciekawego zdjęcia w przestrzeni miejskiej Lublina ilustrującego aktywność młodych ludzi. Postanowiliśmy wykorzystać plener jaki mamy po sąsiedzku. Wybraliśmy się do Parku Ludowego, gdzie nie tylko przyroda zapewnia wytchnienie, ale i można aktywnie spędzić czas jeżdżąc na rowerach, rolkach czy deskorolkach, wspinać się na drzewa, korzystać z placu zabaw i wykonywać wiele ciekawych aktywności. Efektem naszej wyprawy są fotografie, które mimo pochmurnej pogody, pokazują, że aktywność zawsze sprawia radość. Kilka z nich trafi na konkurs, a my trzymamy kciuki, by się spodobały!

autor: Agnieszka Gieroba

nauczyciel bibliotekarz