Konkurs na nowe logo dla Rady Rodziców SP20 w Lublinie! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 24.11.2023, 18:57

Konkurs na nowe logo dla Rady Rodziców SP20 w Lublinie!

Rada Rodziców zaprasza uczniów do stworzenia nowego logotypu! Konkurs jest otwarty dla wszystkich uczniów od klas 1 do 8. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 grudnia 2023 roku.

Rozpoczynamy! Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej numer 20 w Lublinie ogłasza fascynujący konkurs na stworzenie nowego logotypu.
Konkurs „Nowe Logo Rady Rodziców SP20 w Lublinie” zaprasza wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej Numer 20 w Lublinie do odkrycia swojego talentu twórczego!

Zgodnie z regulaminem, Uczestnicy konkursu mają zadanie stworzenia oryginalnej pracy plastycznej, prezentującej propozycję nowego logotypu dla Rady Rodziców. To Twoja szansa, by wykazać się kreatywnością i pomysłowością! Praca może być wykonana dowolną techniką, a jej zdjęcie lub praca w formie elektronicznej należy przesłać na adres email: rr20lublin@gmail.com.

Konkurs trwa od 25 listopada 2023r. do 17 grudnia 2023r. i jest otwarty dla wszystkich uczniów SP20 w Lublinie od klas 1 do 8. Pamiętaj, że każdy uczestnik może wziąć udział tylko raz.

Po zakończeniu konkursu, wyniki zostaną ogłoszone 9 stycznia 2024r. na stronie internetowej szkoły. Komisja Konkursowa, składająca się z trzech członków Rady Rodziców, będzie oceniać prace pod kątem ich oryginalności, kreatywności, estetyki i zgodności z tematem.

A teraz najciekawsza część – nagrody! Trzech Zwycięzców zostanie wyłonionych przez Komisję Konkursową. Osoby zajmujące miejsca od 1 do 3 otrzymają nagrody:

Voucher Prezentowy o wartości 150 zł dla pierwszego miejsca, a dla drugiego i trzeciego miejsca nagrody o wartości 50 zł każda.

Nie czekaj dłużej! To świetna okazja, by pokazać swoje talent i pomysłowość.

Zaprojektuj logo dla Rady Rodziców SP20 w Lublinie i zgłoś się do konkursu już teraz!

Zapraszamy do wysyłania pytań dotyczących konkursu na adres: rr20lublin@gmail.com.

Powodzenia!