Kiermasz Bożonarodzeniowy w SP 20 - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 29.12.2023, 12:58

Kiermasz Bożonarodzeniowy w SP 20

W środę 8.12.2023r. w naszej szkole odbył się wspaniały Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Kiermasz Bożonarodzeniowy dzieci sprzedają ozdoby świateczne

Uczniowie klasy 3b wraz z wychowawcą Martą Frączek oraz Barbarą Oskrobą włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie. Rodzice bardzo się zaangażowali, z czego ogromnie się cieszymy. Dzięki siostrze Monice Borycy i Szkolnym Wolontariuszom wszyscy uczniowie społeczności szkolnej dowiedzieli się o kiermaszu, dzięki pięknym plakatom.

Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w przeróżne świąteczne dekoracje, upominki wykonane przez dzieci, rodziców. Wszystko było takie piękne, że aż szkoda było sprzedawać.

Zebraliśmy piękną sumę 575 zł. Cały dochód zostanie przeznaczony na potrzeby świetlicy Kliniki Chirurgii Instytucie „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu.

autor: Marta Frączek