Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 14.03.2024, 20:00

Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym

„Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,

W domu, w przedszkolu, na wycieczce.

Każdego dnia dobry uczynek –

To jest od chłopców upominek”

Chłopcy rozdają laurki

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe.

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym oddziale przedszkolnym, to doskonały sposób na kształtowanie u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych, rozwijania szacunku do kobiet, a także uświadomienie dzieciom znaczenia grupy koleżeńskiej.

W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom, swoim paniom, dyrekcji oraz wszystkim pracownicom naszej szkoły. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów... Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani.

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech.

autor: Katarzyna Gosik