Dzień Kobiet 2024 - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 11.03.2024, 22:43

Dzień Kobiet 2024

Z okazji DNIA KOBIET - Samorząd Uczniowski zorganizował szereg atrakcji.

Nauczycielki i uczennice

Wszystkie kobiety pracujące w naszej szkole otrzymały medale, własnoręcznie wykonane przez uczniów z Samorządu Uczniowskiego.

Aby uwiecznić ten dzień, kobiety mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w pięknej kwiecistej ramce.

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs pt. „Znane Polki”, który polegał na rozwiązaniu testu o wybranych znanych Polkach. Informacje widniały na pięknej gazetce szkolnej przez cały tydzień. Uczniowie mogli codziennie utrwalać sobie wiedzę.

Do testu przystąpiło dwudziestu uczniów. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Wygrała Zofia Kowalik z klasy 6b. Gratulujemy!

Pamiętaliśmy również o naszych najmłodszych uczniach. Dla nich przeznaczony był specjalny konkurs. Uczniowie klas 0-3 przygotowali wspaniałe pocztówki z życzeniami. Prac konkursowych wpłynęło aż 15.

I miejsce zajął – Benjamin Szymecki kl. 1a

II miejsce zajęła – Nina Deneka kl.3a

III miejsce zajęła – Lena Roguska kl. 1a

Gratulujemy i zachęcamy do śledzenia kolejnych konkursów organizowanych przez Samorząd Uczniowski.

autor: Beata Surtel