Apel - "Bezpieczne Ferie" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 26.01.2024, 21:17

Apel - "Bezpieczne Ferie"

W dniu 24 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbył się apel pod hasłem "Bezpieczne Ferie".

Bezpieczne ferie plakat

Uczniowie klasy 6b odegrali scenki przypominając wszystkim uczniom, że Ferie Zimowe to nie tylko czas odpoczynku i dobrej zabawy, ale też czas, kiedy czeka na nas wiele niebezpieczeństw. Świadomość w jaki sposób możemy zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo w tym czasie powinno być dla nas priorytetem.

Organizując apel, chcieliśmy przede wszystkim przypomnieć o zasadach bezpiecznego zachowania podczas zabaw zimowych i spędzania wolnego czasu.

Zaprezentowany został również film edukacyjny "Bezpieczne ferie zimowe".
Zwieńczeniem apelu było spotkanie z policjantami, którzy zwrócili uwagę na najważniejsze zagrożenia podczas zimowego wypoczynku.

organizator apelu: Bartłomiej Żuraw