Wycieczka do Magicznych Ogrodów - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 20.06.2024, 19:10

Wycieczka do Magicznych Ogrodów

W dniu 19 czerwca klasa 3a, 3b i 4a odwiedziły Magiczne Ogrody koło Janowca. Pośród wielu kwiatów i drzew ukryte są bajeczne miejsca zamieszkałe przez nieznane istoty.

Dzieci na tratwie

Po bajkowej krainie dzieci i wychowawców oprowadzały krasnoludy, elfy i inne stwory. Na wielkim, zielonym terenie znajduje się park linowy, place zabaw pełne miejsc do wspinaczki, kołysania się i zabawy. Odważni rycerze uczyli dzieci jak bronić się przed strasznymi stworami. Miłe krasnoludy zapraszały do magicznej lokomotywy.

Duże wrażenie na wszystkich zrobiło Mroczysko - miejsce, gdzie zamieszkuje smok, a pilnuje go niezwykle odważny wojownik.

Upalny dzień zapraszał do zabawy na plaży, w podziemnych tunelach prowadzących do różnych miejsc Magicznego Ogrodu oraz spływu na tratwie.

Było to dobre miejsce rozrywki, nauki i budowania więzi między uczniami. To niezwykłe doświadczenie pozostanie długo w naszej pamięci.

autor: Elżbieta Krawczyk