Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w klasach 0 - III - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 21.06.2024, 12:15

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w klasach 0 - III

„Dzisiaj już wakacje!” - takimi słowami piosenki uczniowie klasy 3a zakończyli rok szkolny 2023/2024.

Uczniowie i nauczycielki

W części artystycznej wzięli również udział uczniowie klasy 3b.
Po wysłuchaniu wesołych, wakacyjnych piosenek Pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody laureatom szkolnego konkursu matematycznego „Orzeł atematyczny” oraz międzyszkolnego konkursu na grę planszową promującą pierwsza pomoc przedmedyczną.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom wspaniałych i bezpiecznych wakacji.
Taka uroczystość jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla uczniów, jak i dla ich rodziców i nauczycieli, stanowiąc piękne podsumowanie roku szkolnego i wspaniały początek wakacji.

autor: Beata Gutowska - Dębska