Podziękowania za udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Sztuka emocji” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Tag img 18.06.2024, 16:11

Podziękowania za udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Sztuka emocji”

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła otrzymała po raz kolejny podziękowanie za udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Sztuka emocji”.

Podziękowanie za udział w II edycji Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Sztuka emocji

Organizatorka projektu pisze:

"Gratuluję stworzenia przestrzeni do twórczych, kreatywnych i empatycznych działań, przybliżających dzieciom i młodzieży świat emocji z pomocą najpiękniejszego narzędzia jakim jest sztuka! Gratuluję aktywnej społeczności szkolnej oraz życzę powodzenia w realizacji kolejnych przedsięwzięć kształtujących młode pokolenia”.

autor: Barbara Oskroba