Nowy wygląd szkolnych korytarzy

Dzięki programowi #Match nasza szkoła zamieniła się w przepiękną galerię sztuki. W ten weekend dzięki ciężkiej pracy wielu osób drzwi od szkolnych sal i przestrzenie wokół nich przestały być nudne i oczywiste. W szkole trwa konkurs na rozpoznanie postaci, których wizerunki patrzą na nas, kiedy przechadzamy się po holu I piętra.

Serdecznie dziękuję Firme Skende Shopping za ufundowanie farb i naklejek (wydruk i położenie) a studentom Wydziału Artystycznego UMCS za projekty i piękne grafiki.

Dziękuję Wydziałowi Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin za nadzór nad realizacją projektu. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Moniki Kwiatkowskiej Radnej Rady Miasta Lublin za pozyskanie funduszy na remont bardzo zniszczonego szkolnego korytarza. Bez tego najpiękniejsze grafiki nie byłyby w stanie cieszyć nas swoim pięknem.

Program #Match jest częścią większego miejskiego programu Przedsiębiorcze Dzieciaki. Dziękuję pani Joli Szydłowskiej za udział z obecną klasa 4a w tym projekcie. To dzięki naszym przedsiębiorczym dzieciakom powstał zespół roboczy złożony z dyrekcji, nauczycieli i uczniów w składzie: Kinga Ostrowska, Bożena Patynowska, Jolanta Szydłowska, Agnieszka Jachymek, Marek Gągola, Michał Kotarski i Sandra Salerek tworzący projekt dotyczący upiększenia naszych szkolnych przestrzeni. I chociaż konkursu nie wygraliśmy wspaniałe pomysły zespołu zobrazowane przepięknymi rysunkami naszej byłej nauczycielki Agnieszki Jachymek na tyle zainteresowały Skende Polska, że postanowiono w inny sposób zmaterializować nasze estetyczne potrzeby.

Drzwi będą upiększać szkolną przestrzeń i mam nadzieję, że uczniowie uszanują nasze wspólne dobro.

Takiej nowoczesnej galerii nie ma żadna inna szkoła w mieście!!!!!

FOTOGALERIA Z WYDARZENIA

autor: p. Kinga Ostrowska