WYNIKI – Międzyszkolnego Konkursu dla uczniów klas I-III „Poetycko o szkole”

W naszej szkole odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu zatytułowanego „Poetycko o szkole” przygotowanego przez panie Katarzynę Pliszkę i Barbarę Oskrobę z okazji 250-lecia Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie. Do zmagań na najlepszy wiersz przystąpiło 60 uczniów z różnych placówek w całym kraju.

Wśród nagrodzonych są także uczniowie z naszej szkoły. Podczas finałowej gali nagrody zwycięzcom wręczył Pan Zbigniew Wojciechowski Wicemarszałek Województwa Lubelskiego. Wszystkim uczestnikom, którzy podjęli się napisania utworu poetyckiego dziękujemy, a szczególne gratulacje składamy nagrodzonym.

I miejsce – Szymon Grala Szkoła Podstawowa w Jarocinie

II miejsce – Maja Kulpińska Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

III miejsce – Nadia Socha Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

#

Wyróżnienia:

1. Natalia Bielkuńska – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Częstochowie

2. Elżbieta Babula – Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Wysokiem

3. Nina Deneka – Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

4. Filip Wasilewski – Zespół Szkół w Szczawnie

5. Hanna Małecka – Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

6. Cezary Oleksik – Zespół Szkół w Szczawnie

FOTOGALERIA