Wycieczka do Janowa Lubelskiego

21 września uczniowie klas 4 -7 uczestniczyli w niezwykłej, pełnej przygód  wycieczce do Janowa Lubelskiego

Wyjazd miał charakter edukacyjno-integracyjny i przeniósł wiele wrażeń. Wszechobecna roślinność nieustannie  „towarzyszyła”  turystom w pokonywaniu survivalowych wyzwań.  W programie wycieczki znalazły się poszczególne atrakcje: ekstremalny tor przeszkód, który rozpoczął wyprawę i wprowadził wszystkich w wyjątkowy klimat miejsca.
Następnie, grupy podążały w poszukiwaniu kolejnych doświadczeń, należały do nich:  SURVIVAL PO POLSKU, PRZEJAZD SAMOCHODAMI TERENOWYMI oraz PODCHODY W LESIE. Podczas zajęć wszyscy z zaangażowaniem wykonywali powierzone im zadania, takie jak: budowa szałasów, terenowe sposoby określania kierunków świata, rozszyfrowywanie alfabetu morsa, itp.. To jednak nie był koniec próby sił… Po krótkiej przerwie uczestnicy wzięli udział w grze zwanej „Spartakiadą”, która wymagała nie tylko wytrwałości, ale też pełnej współpracy. Odbyły się: zawody w workach, wieloosobowych nartach oraz inne drużynowe konkurencje.

Wycieczka niewątpliwie przyniosła wiele świetnej zabawy i niezapomnianych chwil, które pozostaną we wspomnieniach na zawsze.

FOTOGALERIA Z WYCIECZKI

autor: p. A. Boguszewska i p. A. Borzemska-Gospodarek