Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Zaczynamy!

Jedni nie mogli się doczekać powrotu do szkoły, inni przeciwnie – niezależnie od nastrojów nowy rok szkolny 2023/2024 wystartował!

Jaki będzie – na pewno dobry! Wystarczy trochę zaangażowania i wiary we własne możliwości. Nauczyciele gotowi do pracy, głowy pełne pomysłów, jak atrakcyjnie i skutecznie przekazać wiedzę, a przy okazji wspierać w rozwijaniu talentów i nawiązywaniu przyjaźni. Każdy z uczniów zaczyna z czystą kartą, jak ją zapisze – zależy od niego.

Pierwszy dzień w naszej szkole to nie tylko uroczyste akademie, poznanie z nowymi nauczycielami i spotkanie kolegów, ale też wizyty gościa specjalnego – prezydenta miasta LublinKrzysztofa Żuka, który odwiedził uczniów.

– Życzę Wam, aby ten rok przyniósł nie tylko oceny, które będą dla was satysfakcjonujące, ale i dużo radości, zabawy, przyjaźni i odkrycia własnych talentów – bo każdy jakiś ma – zachęcał uczniów prezydent.

Grono pedagogiczne dołącza się do życzeń – niech nauka przychodzi łatwo, a zdobyta wiedza otwiera drzwi, jakie sobie wymarzycie!

Pani dyrektor Kinga Ostrowska życzyła wszystkim dzieciom szczęśliwego nowego roku;), a rodzicom dobrej współpracy ze szkołą.

Dziękujemy Paniom: Marcie Frączek z klasą 3b, Mariannie Jaworskiej z klasą 2a,  Kamili Czacharowskiej z klasą 8b, Katarzynie Markowskiej z klasą7b za przygotowanie akademii a Katarzynie Gosik za wykonanie dekoracji.

Agnieszka Gieroba

nauczyciel bibliotekarz