TYMBARK XXIII EDYCJA 2023 – 21.04.2023

W dniu 21.04.2023r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej „PUCHAR TYMBARKU”. Mecze rozgrywane były na orliku przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie (Czwartaków 11).

Naszą szkołę reprezentowało ośmiu uczniów z klasy 3B (JACEK LIPIŃSKI, FRANCISZEK ŁOŃSKI, KRYSTIAN MUCHA, OLIWIER CZOPEK, KACPER BIEDA, GABRIEL KOŁODZIEJ, JAKUB KĘPA, ALAN WACH). 

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Chłopcy pokazali się ze świetnej strony wygrywając pierwszy mecz przewagą siedmiu bramek (7:0), a drugi remisując przy wyniku 4:4. O awansie naszych piłkarzy do kolejnej rundy rozgrywek zdecydował ostatni mecz, w którym przegraliśmy nieznacznie 2:3, co uplasowało Nas w ostatecznym rezultacie na 3 miejscu.

Biorąc pod uwagę wiek oraz umiejętności jakie już prezentują nasi uczniowie, jesteśmy pewni że to do dopiero początek ich sportowej kariery!!!

GRATULACJE!!!

autor: p. Bartłomiej Żuraw