Widowiskowy Turniej LOTTO 3X3

Widowiskowy Turniej LOTTO 3X3

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej Szkoły mogli wziąć udział w kibicowaniu naszej lubelskiej drużynie Polski Cukier Start Lublin w koszykówce. Turniej odbywał się w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Alejach Zygmuntowskich 4. Uczniowie klas: 7a, 7b i 8a, 8c poczuli „atmosferę kibicowania” jak i bezpośrednio uczestniczyć w konkursach rzutów do kosza.

Przypominamy! Koszykówka 3X3

To gra na specjalnej nawierzchni o wymiarach 15×11 metrów. Na parkiecie występują dwie trzyosobowe drużyny. Każda akcja może trwać maksymalnie 12 sekund. Mecz kończy się, gdy jeden z zespołów zdobędzie 21 punktów lub upłynie czas 10 minut.

Wciąż trzymamy kciuki za naszą drużynę! Dziękujemy za dzisiejszą grę! Gratulujemy!

FOTOGALERIA Z WYDARZENIA

autor: p. K.Markowska