„Sport ponad granicami”

W dniu 22.02.2023 uczniowie naszej szkoły wystartowali w zawodach integrujących dla młodzieży polskiej i ukraińskiej „SPORT PONAD GRANICAMI”. Turniej zorganizowany został w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, al. Racławickie 26.

Piętnastoosobową  reprezentację naszej szkoły stanowili uczniowie klas I-III (8 osób) oraz klas IV-VIII (7 osób) uczęszczający na pozalekcyjne zajęcia sportowe.

Podczas turnieju uczniowie zmierzyli się z takimi konkurencjami jak strzały na bramkę, skoki na skakance, rzuty do kosza, skakanie w worku, układanie puzzli, zagadka czy ergometr wioślarski. Sportowej rywalizacji towarzyła przede wszystkim dobra zabawa i wzajemny szacunek. Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie ostatecznie zajęła 7 miejsce na 11 startujących lubelskich szkół.

autor: p. B.Żuraw

FOTOGALERIA