Konkurs plastyczny dla klas I-III: „Talerz Pełen Zdrowia”

Serdecznie zapraszamy uczniów z klas I-III do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym w ramach programu Jedz z Głową pt. „Talerz pełen zdrowia”.

Co umieszczać na talerzu, żeby był „pełen zdrowia”? W czym kryją się witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu dziecka? Co jeść, żeby być zdrowym? Zachęcamy uczestników konkursu, aby
w swoich pracach spróbowali przedstawić odpowiedź na te pytania.

Termin zgłoszeń i przesyłania prac konkursowych to 25.10.2022 –10.11.2022

Zasady udziału w konkursie:

w celu wzięcia udziału w konkursie należy założyć profil rodzica oraz dziecka na dedykowanej programowi platformie https://panel.jedz-z-glowa.pl, a następnie dołączyć do wydarzenia „Konkurs plastyczny talerz pełen zdrowia” znajdującego się w zakładce „Wydarzenia”.
każdy z uczniów może przekazać tylko jedną pracę. Prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi, wykonanymi dowolną techniką, wcześniej nieopublikowanymi wykonane prace należy sfotografować i przesłać zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika na adres email koordynatorki programu Jedz z Głową: agnieszka.mierzwa@medicover.pl do końca dnia 10.11.2022r.

Spośród zgłoszonych prac Komisja Konkursowa wybierze 3 najlepsze oraz
przyzna 10 wyróżnień, a wyniki zostaną ogłoszone 21.11.2022.