DEBATA i WYBORY W NASZEJ SZKOLE

W dniu 23 września w naszej szkole odbyła się debata przedwyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 20 w Lublinie.  Miała ona na celu przybliżenie sylwetek kandydatów oraz ich plany na działanie SU. Debatę poprowadziła Laura Wołoszyn z klasy 8a. Przed przedstawicielami wszystkich klas, panią dyrektor Bożeną Patynowską oraz opiekunami Samorządu Uczniowskiego p. Elżbietą Radko-Kociubą i p. Emilią Więcierzewską-Kostecką ze swoim programem wyborczym zaprezentowali się kandydaci:

1. Maria Kobyłka 4a

2. Zuzanna Lipińska 4b

3. Amelia Czopek 5a

4. Bartłomiej Michalczuk 7b

5. Dominik Depta 8a

6. Sandra Salerek 8b

7. Amelia Kamińska 6b

8. Wiktoria Kuleszow 8c

9. Kuba Bis 7a

10. Patryk Kustra 6a

Każdy z kandydatów po autoprezentacji odpowiadał na pytania zadawane przez przedstawicieli klas 4-8. Uczniowie mieli okazję zadać kandydatom nurtujące ich pytania i uzyskać na nie odpowiedzi. Większość pytań była bardzo wartościowa i ciekawa. Kandydaci świetnie sobie z nimi poradzili i rozwiali wszelkie wątpliwości co do swojej kandydatury. 

Dziś, 28 września, uczniowie wybrali

SANDRĘ SALEREK z klasy 8b
na przewodniczącą swojej społeczności.
Serdecznie gratulujemy i życzymy Sandrze sukcesów na nowym stanowisku!

😊

FOTOGALERIA