UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO dla klas 4-7

Ostatni dzień roku szkolnego 2021/2022 – 24 czerwca – społeczność szkolna rozpoczęła od uczestnictwa w Mszy św. w kościele pw. Michała Archanioła o godzinie 8.00. Następnie w Szkole została zaprezentowana część oficjalna i artystyczna o tematyce wakacyjnej przygotowana przez uczniów klas: 4b, 6a, 7c oraz uczniów przybyłych z Ukrainy pod opieką Pani Aliny. Tegoroczna uroczystość zakończenia roku szkolnego była wyjątkowa gdyż współtworzyli ją uczniowie przybyli z objętej wojną Ukrainy. Nie zabrakło na niej przebojowych polskich piosenek i współczesnych tańców ukraińskich, które uświetniły tę uroczystość.

Podczas części oficjalnej zabrała głos Pani Dyrektor Szkoły, która podziękowała uczniom, za całoroczny wysiłek a szczególnie tym, którzy przyczynili się do promocji naszej Szkoły biorąc udział w licznych konkursach i zawodach sportowych, pogratulowała uczniom wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem.

Po zakończeniu uroczystej akademii wszyscy uczniowie udali się do klas, by tam otrzymać świadectwa i podziękować swoim wychowawcom za całoroczną pracę.

Pragniemy uroczyście poinformować,
że rok szkolny 2021/2022
dobiegł końca i rozpoczęły się wakacje.

Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku!
Do zobaczenia 1 września 😀😏🚂

FOTOGALERIA Z WYDARZENIA