Uroczyste zakończenie klas ósmych

W dniu 23 czerwca 2022 roku, odbyło się uroczyste zakończenie klas ósmych. Otwarcia uroczystości dokonała pani Dyrektor Kinga Ostrowska. Po odśpiewaniu hymnu i hymnu szkoły, uczniowie klas ósmych przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom.
Następnie ośmioklasiści kończący edukację w naszej szkole zaprezentowali  część artystyczną, pełną ciepła, humoru i wspaniałych wspomnień. Wszyscy zebrani świetnie się bawili i niektórym zakręciła się nawet łezka w oku. To był miły gest uczniów ostatnich klas.
Po części artystycznej głos zabrała pani Dyrektor, która pożegnała uczniów klas ósmych, a także podziękowała wszystkim nauczycielom oraz rodzicom za wspaniałą współpracę. Te niezapomniane chwile uświetniły również przemówienia wychowawców klas. Pani Agnieszka Ziółek i pani Kamila Czacharowska, w zastępstwie nieobecnej pani Sylwii Słupnej, przekazały podziękowania całemu gronu pedagogicznemu za włożony wkład pracy, rodzicom za wszelką pomoc i wsparcie, a uczniom życzyły dalszych owocnych sukcesów w kolejnym etapie ich życia oraz udanych wakacji. Na koniec, głos w imieniu rodziców zabrała pani Małgorzata Sidorska, która podziękowała wszystkim nauczycielom oraz Dyrekcji za ciężką pracę przez cały okres edukacji oraz życzyła pomyślności na kolejne lata pracy. W dalszej części uroczystości uczniowie, wręczając kwiaty i upominki, złożyli serdeczne podziękowania Dyrekcji oraz wszystkim nauczycielom, życząc tym samym nieprzerwanej owocnej pracy i udanego wypoczynku.

Na zakończenie Dyrekcja szkoły i wychowawcy, wręczali nagrody i wyróżnienia zdobyte w  różnych konkursach, olimpiadach i zawodach. Wręczane były również nagrody za działalność społeczną.

Zakończenie klas ósmych to wyjątkowa uroczystość skłaniająca do podsumowań, refleksji, zatrzymania się na chwilę i przypomnienia sobie, że chwilami było trudno, chwilami zabawnie…Mimo wszystko mamy nadzieję, że nasi absolwenci, będą mile wspominać naszą ,,Dwudziestkę” 😉

FOTOGALERIA Z UROCZYSTEGO ZAKOŃCZENIA KLAS ÓSMYCH