Szkolny Budżet Obywatelski

Niezwykle miło nam poinformować, że nasza szkoła zakwalifikowała się do drugiej edycji programu „Szkolny Budżet Obywatelski” , którego celem jest rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie.

Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie – Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności”, finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.

Przedstawiciele naszej młodzieży na czele z opiekunami samorządu uczniowskiego w dniu 8 czerwca pojawili się na kolejnym już spotkaniu informacyjnym z zakresu podstaw organizacji SBO w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka przy u. Radziszewskiego 16.

Przed nami jeszcze kilka podobnych spotkań  w nowym roku szkolnym i dużo pracy nad projektem, który wybierze nasza szkoła. 

autor: p. B.Żuraw