Lubelski Turniej Wojewódzki „MATA W KAŻDEJ SZKOLE”

W dniach 25.03.2022 r. w Strupinie Dużym został rozegrany Lubelski Turniej Wojewódzki „MATA W KAŻDEJ SZKOLE”. Turniej miał wyłonić najlepszą drużynę, która w dniach 28.05. będzie reprezentować Województwo Lubelskie w ogólnopolskim turnieju w Warszawie. Niezwykle miło nam ogłosić, że zwycięstwo w turnieju Wojewódzkim odniosła Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie, wygrywając zdecydowanie wszystkie trzy mecze w fazie grupowej, a następnie po zaciętym boju pokonując rywali w finale. Przedział wiekowy uczestników programu to roczniki 2009-2011.
Naszą szkołę w Strupinie reprezentowali uczniowie klas profilowanych:
Wiktoria Sztejno – 4a, Rafał Szpecht – 4b, Oskar Bodzak – 5a, Patryk Kustra – 5a , Atanasov Roman – 5a, Martyna Teleon – 5b, Julia Kozłowska – 5b, Julia Zonik – 5b, Kacper Tomczyk – 5b, Łukasiewicz Szymon -5b, Jakub Chudowolski – 5b, Sandra Salerek- 7a.
Wracamy do szkoły nie tylko z medalami, dyplomami, pucharem dla szkoły, pamiątkowymi koszulkami, ale także z nowym sprzętem sportowym takim jak: lina do przeciągania, piłki fitness, szarfy i skakanki, które na pewno wykorzystamy w naszych przygotowaniach.

Trenerzy: Bartłomiej Żuraw, Rafał Boryc.

Z wielką satysfakcją obserwujemy rozwój naszej drużyny, która zbiera doświadczenie na kolejnych turniejach. Widzimy wspólne emocje, doping, radość i wzajemne wsparcie. Nasi uczniowie uczą się współpracy i poznają jej moc. Gratulujemy naszym uczniom i trenerom ogromnego sukcesu!!

Przed nami przygotowania do turnieju ogólnopolskiego w Warszawie gdzie na pewno będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony z dumą reprezentując nasze województwo.

Zapraszamy serdecznie do relacji zdjęciowej ze zwycięskiego dla naszej szkoły turnieju
w Strupinie Dużym !

https://drive.google.com/folderview?id=13eaE9dJnANw1iVTGmz8b81DqTRfvePel