Bal karnawałowy w klasie 1a

Karnawał to miła, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 27 stycznia 2022 roku.
W pięknie udekorowanej balonami i serpentynami sali pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów nie tylko z bajek. Można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki i policjantów. Swą obecność na balu zaznaczyli również Żółw Ninja oraz Spider-Man. Bal, zgodnie z tradycją rozpoczął się polonezem, którego poprowadziła pani dyrektor Kinga Ostrowska. Po tak otwartym balu pani dyrektor życzyła dzieciom  udanej i bezpiecznej zabawy.

Podczas pląsów i tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło i radośnie. Podczas przerwy dzieci raczyły się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Pączki i owoce smakowały jak nigdy dotąd!

Dużą niespodzianką dla dzieci była również wizyta pani wicedyrektor Bożeny Patynowskiej, z którą dzieci chętnie pozowały do zdjęć.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej, radosnej atmosferze.

Dziękuję dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

FOTOGALERIA Z WYDARZENIA