MIKOŁAJKI 2021

6 grudnia to data, którą zna każde dziecko. W tym dniu Święty Mikołaj obdarowuje wszystkich upominkami.  Zwyczaj ten związany jest z osobą świętego Mikołaja, biskupa z Miry, który cały swój majątek rozdał ubogim i potrzebującym. W naszej szkole mikołajki już na stałe wpisały się w kalendarz szkolnych wydarzeń. W tym roku również  z tejże okazji nie zabrakło śmiechu, radości i zabawy.
Uczniowie przyszli w mikołajkowych czapkach, ubrani w świąteczne sweterki, dzięki czemu w klasach i na korytarzach zrobiło się wesoło i kolorowo. Tego dnia nikt nie był pytany, nie było również sprawdzianów i kartkówek.
W szkole pojawił się również Święty Mikołaj, który odwiedził wszystkie klasy i obdarowywał uczniów słodkościami.
Każdy mógł doświadczyć magii zbliżających się świąt.
Organizatorem tego dnia byli uczniowie zaangażowani w prace Samorządu Uczniowskiego i wolontariatu, którzy pod kierunkiem opiekunów, wychowawców i dzięki szkolnej Radzie Rodziców (sponsor mikołajkowych prezentów) zatroszczyli się o dobry humor naszej szkolnej społeczności.