Odznaczenia dla Pani Dyrektor Kingi Ostrowskiej i Pani Wicedyrektor Bożeny Patynowskiej

W dniach 5 – 6.11.2021 w hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich 4 rozegrano Drużynowe Wojewódzkie Mistrzostwa Polski Kadetek w zapasach kobiet.

W reprezentacji województwa lubelskiego, które okazało się najlepsze, wystąpiły absolwentki klas sportowych z naszej szkoły: Wiktoria Wójcik, Dominika Buss, Wiktoria Chołodowska i Regina Watras oraz aktualna uczennica klasy profilowanej 8a – Natalia Orzyp. Jednym z trenerów prowadzących reprezentację województwa lubelskiego był nasz nauczyciel WF – Rafał Boryc.

Podczas ceremonii otwarcia zawodów za zasługi dla lubelskich zapasów poprzez utworzenie klas profilowanych i sportowych w naszej szkole Brązowymi Odznakami Polskiego Związku Zapaśniczego z rąk wiceprezesa PZZ Mieczysława Czwalińskiego odznaczone zostały panie: dyrektor Kinga Ostrowska
oraz wicedyrektor Bożena Patynowska.

Gratulujemy!