WITAJ SZKOŁO!!!

WITAJ SZKOŁO!!!

Z promiennym uśmiechem na twarzy i w galowych strojach stawili się dziś uczniowie naszej Szkoły na inauguracji nowego Roku Szkolnego 2021/2022.
Ze względu na panujący stan epidemii, po raz drugi społeczność szkolna przywitała nowy rok szkolny w sposób nietypowy. Wszyscy mieliśmy zakryte usta i nos, stosowaliśmy się do zasad reżimu sanitarnego, starając się zachować zalecany dystans społeczny.

Z wielką powagą i należnym szacunkiem z udziałem sztandaru szkoły, odśpiewaliśmy hymn państwowy i szkolny oraz przypomnieliśmy o 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Zaś w części artystycznej, pozwoliliśmy sobie powspominać śpiewem i tańcem czas wakacji. Podczas akademii głos zabrała pani Dyrektor Szkoły mgr Kinga Ostrowska, która złożyła najserdeczniejsze życzenia dla całej społeczności szkolnej na nowy rok 2021/2022. 
Po uroczystej części uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcą.

Uczniom, rodzicom oraz dyrekcji i nauczycielom życzymy spokojnego, udanego nowego roku szkolnego! uczniowie klas Va z panią wychowawczynią Elżbietą Radko-Kociubą i uczniowie klasy Vb z panią wychowawczynią Katarzyną Markowską.