Debata przedwyborcza

W dniu 29 września w naszej szkole odbyła się debata przedwyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 20 w Lublinie.  Miała ona na celu przybliżenie sylwetek kandydatów oraz ich plany na działanie SU. Debatę poprowadziła Kornelia Małocha z klasy 8a. Przed przedstawicielami wszystkich klas oraz panią dyrektor Kingą Ostrowską i panią dyrektor Bożeną Patynowską ze swoim programem wyborczym zaprezentowali się kandydaci:

1. Oskar Wiankowski 4b

2. Rumen Kamenov 5a

3. Daniel Płachno 4a

4. Bartłomiej Michalczuk 6a

5. Natalia Orzyp 8a

6. Justyna Szewczak 7b

7. Martyna Teleon 5b

8. Laura Wójciak 7c

9. Laura Wołoszyn 7a

Każdy z kandydatów po autoprezentacji odpowiadał na pytania zadawane przez przedstawicieli klas 4-8. Uczniowie mieli okazję zadać kandydatom nurtujące ich pytania i uzyskać na nie odpowiedzi. Większość pytań była bardzo wartościowa i ciekawa. Kandydaci świetnie sobie z nimi poradzili i rozwiali wszelkie wątpliwości co do swojej kandydatury.

Następnego dnia uczniowie w wyborach wybrali

NATALIĘ ORZYP z klasy 8a

na przewodniczącą swojej społeczności. Serdecznie gratulujemy i życzymy Natalii sukcesów na nowym stanowisku! 😊

DEBATA: Wybory tuż, tuż, więc nikogo nie powinno dziwić, że… 29 września o godzinie 12:45 odbędzie się w naszej szkole debata przedwyborcza ! Kandydaci będą mieli okazję się zaprezentować i przedstawić swoje cele oraz plany na nadchodzący rok szkolny. Komu uda się pozyskać niezdecydowanych wyborców i uzyskać największe poparcie ???