Zakończenie roku szkolnego klas 4 – 7

Wakacji nadszedł czas!

Po wytężonej pracy nadszedł oczekiwany czas odpoczynku. Dziś odbyło się w naszej Szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.
Akademia była poprzedzona Mszą Św. w kościele parafialnym w intencji uczniów i nauczycieli. Następnie w Szkole została zaprezentowana część oficjalna i artystyczna o tematyce wakacyjnej przygotowana przez uczniów klas IV a i klasy IV b. Podczas uroczystości zabrała głos Pani Dyrektor Szkoły, która podziękowała uczniom, nauczycielom, pracownikom administracji za całoroczny wysiłek. Wyrazy wdzięczności skierowała także w stronę rodziców za ofiarowaną pomoc i współpracę.
Ważnym punktem uroczystości było przedstawienie uczniów, którzy wyróżniają się wysokimi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem. Pni Dyrektor wyróżniła również uczniów, którzy zdobyli dla Szkoły nagrodę Lubelskiego Kuratora Oświaty za film promujący ekologię pt. „Razem chronimy środowisko”.
Akademię zakończył ostatni szkolny dzwonek.
Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do sal lekcyjnych gdzie otrzymali świadectwa i podziękowali swoim wychowawcom za całoroczną opiekę.

Życzymy wszystkim udanych i słonecznych wakacji!!!

FOTOGALERIA Z WYDARZENIA