ZWYCIĘSTWO W KONKURSIE – RAZEM CHRONIMY ŚRODOWISKO

Zdjęcie pobrano ze strony Fb Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie

Z ogromną radością informujemy, że nasza Szkoła została
laureatem konkursu
pt. „Razem chronimy środowisko” zorganizowanego przez Lubelskie Kuratorium Oświaty i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.


Przedmiotem konkursu było nakręcenie krótkiego filmu ukazującego w sposób kreatywny wszelkie działania podejmowane w szkołach na rzecz ochrony środowiska.

Uczniowie klasy 6a (Zuzanna Karaś, Gabriel Kozdruń, Izabela Krokosz, Natalia Oniszczuk, Maksymilian Pawlukiewicz, Wiktoria Romanowska, Sandra Salerek, Klaudia Skrobucha, Szymon Świć, Laura Wołoszyn) zagrali w filmie prezentującym działania ekologiczne w naszej Szkole pod okiem p. Katarzyny Markowskiej i p. Beaty Surtel.
Podczas pracy nad filmem uczniowie doskonalili różnorodne kompetencje kluczowe i ujawnili swoje talenty aktorskie. Nie było to łatwe, gdyż  trudny czas pandemii i reżimu sanitarnego nie sprzyjał. Ale daliśmy radę! Dyscyplina pracy opłaciła się.

Oprócz dobrych wrażeń z planu filmowego, nasi uczniowie zdobyli coś więcej – nagrodę główną czyli wyposażenie pracowni biologicznej.

Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonego filmu pt. „Ekoznawcy w naszej Szkole”