Dwudziestka pięknieje

Z radością informuję, że wytęskniona, wyczekana i wymarzona termomodernizacja naszej poczciwej dwudziestki ROZPOCZĘŁA SIĘ !!!!!!!!! Dwudziestka pięknieje w oczach !!!
Za nami budowa wspaniałego boiska, a przed nami wymiana dachu, odwodnienie terenu za szkołą, ocieplanie  i malowanie szkoły, wymiana ogrodzenia. Pierwszym krokiem termomodernizacji było postawienie rusztowań i usunięcie starych, żeliwnych kaloryferów ze wszystkich pomieszczeń szkoły. Nasza przedsiębiorcza i wspaniale zorganizowana Rada Rodziców stanęła na wysokości zadania. Rodzice postanowili sprzedać kaloryfery a pozyskane środki przeznaczyć na prace remontowe i doposażenie szkoły swoich dzieci. Z całego serca dziękuję za tą inicjatywę !!!
Niestety to zadanie wiązało się z ciężką pracą, ponieważ wszystkie grzejniki trzeba było własnoręcznie z całej szkoły wynieść. A był to wielki wyczyn, gdyż waga jednego kaloryfera wahała się między 60 a 90 kg !!!!!!
Chętnych do pomocy pojawiło się niewielu… Stawiła się jednak niezawodna grupa rodziców, na których ZAWSZE można liczyć.

Serdecznie dziękuję Rodzicom, którzy zrobią wszystko dla swoich dzieci, aby mogły się uczyć w nowoczesnej i dobrze doposażonej szkole:

p. Kazimierzowi Węgorskiemu

p. Marcie Bodzak

p. Anecie Kłosowskiej

p. Anecie Nowakowskiej

p. Annie Mizerackiej

p. Marcinowi Bodzakowi

p. Michałowi Lewandowskiemu

p. Tomaszowi Drygielowi

Odnowiona szkoła i wyremontowane jej otoczenie będzie piękną wizytówką naszego miasta. A naszej społeczności miło będzie każdego dnia przybywać do tak pięknej i zadbanej szkoły.

Kinga Ostrowska