Książka: Zofia Śliwowa „Z Zuzeli na Stolicę Prymasów” – rozdział str. 5 – 24

Poczytaj!

Książka: Zofia Śliwowa „Z Zuzeli na Stolicę Prymasów”
– rozdział str. 5 – 24

Wspominałam już, że kontaktowałam się telefonicznie z Wydawnictwem „Soli Deo” i uzyskałam  pozwolenie na sfotografowanie tej części książki Zofii Śliwowej pt. „Z Zuzeli na Stolicę Prymasów. O Kardynale Stefanie Wyszyńskim”, w której autorka przybliża czytelnikom fakty z życia kardynała. To 131 stron, ale jak zauważycie bogato ilustrowanych! (To dobra informacja dla tych z Was, którzy nie przepadają za czytaniem książek.)

Nie dziwcie się, że zamieszczam na pierwszym zdjęciu spis treści zamieszczony w książce. To jest najlepszy sposób dla czytelnika, aby szybko zorientować się w jej treści. Widzicie w spisie treści, że zaczynamy od pierwszego rozdziału pt. „Najbardziej odległe wspomnienia” na stronach 5 – 24. Kalendarium życia Prymasa Tysiąclecia (str. 170 – 173) już macie na stronie internetowej szkoły.

Wkrótce następne rozdziały, no i informacje o dwu nowych konkursach – na najlepszą krzyżówkę i prezentację. Jeśli chodzi o konkursy, to chciałabym, aby każdy uczeń znalazł jakiś dla siebie. A może ktoś zechce wziąć udział nie w jednym,  a np. we wszystkich, we dwóch itd. Znacie nas nauczycieli, więc wiecie, że bardzo będziemy się cieszyć z Waszej decyzji! Najważniejsze – starać się i działać! 

Książka Zofii Śliwowej jest dla każdego – i małego i dużego, więc może ją np. czytać głośno cała rodzina. Życzę miłej  lektury!

Książka: Zofia Śliwowa
„Z Zuzeli na Stolicę Prymasów” – rozdział str. 5 – 24