Generalny remont szkolnej biblioteki

Fotogaleria

Nasza szkolna biblioteka zyskała nowy i nowoczesny wygląd, a wszystko za sprawą generalnego remontu. Został on wykonany przy wsparciu finansowym Rady Dzielnicy „Za Cukrownią”. Aby został sfinalizowany potrzebne było zaangażowanie, praca i wysiłek wielu ludzi na czele z autorem projektu – dyrektorem naszej szkoły p. Kingą Ostrowską. W bibliotece wszystko jest nowe, jeśli chodzi o wyposażenie. 🙂 Na podłodze zostały położone nowe panele. Pomalowane zostały ściany i kaloryfery, a nawet nóżki przy stolikach bibliotecznych. Biblioteka zyskała nowe oświetlenie oraz instalację elektryczną. Zostały zamontowane nowe verticale i półeczki na ściany do ekspozycji bibliotecznych. Nawet nowe kwiaty rosną w doniczkach na oknach…

Serdecznie dziękujemy Radzie Dzielnicy „Za Cukrownią” za okazaną życzliwość.

Kiedy obejrzycie zdjęcia zrobione przez panią bibliotekarkę na początku marca to zgodzicie się, że chociaż biblioteka zawsze była fajnym miejscem w szkole, to teraz wygląda wspaniale, po prostu czadowo.

autor: p. Bożena Studniewska