Goście z SP 17 w naszej szkole

W środę 12 lutego gościliśmy w naszych progach uczniów i nauczycieli wraz z panią dyrektor Beatą Kwiatkowską ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Lublinie. W związki z likwidacją tej placówki od 1 września 2020r. chcieliśmy zaprezentować naszym potencjalnym przyszłym uczniom ofertę naszej szkoły. Po słodkim poczęstunku na szkolnej stołówce pokazaliśmy uczniom nasze sale, ich wyposażenie, zaprosiliśmy do udziału w kilku lekcjach. Na koniec nasi goście mogli podziwiać występ zespołu tanecznego i popisy klas sportowych i profilowanych. Trener Rafał Boryc zaprezentował rozgrzewkę, podstawowe ćwiczenia i walkę zapaśniczą. Wszyscy byli pod wrażeniem umiejętności naszych sportowców.

Fotogaleria z wydarzenia

Na koniec pani dyrektor Kinga Ostrowska podziękowała społeczności SP 17 za przyjęcie naszego zaproszenia. Pani dyrektor Beacie Kwiatkowskiej i nauczycielom życzyła wiele sił i wytrwałości na ten trudny zawodowy czas. Uczniom życzyła znalezienia przyjaciół w nowych szkołach. Rodziców uczniów SP 17 zaprosiła na Dzień Otwartych Drzwi w naszej szkole dniu 25 lutego na godz.17.00.