Bal ósmoklasistów 2019/2020

FOTOGALERIA Z BALU

W piątek 21 lutego odbył się w naszej szkole Bal Ósmoklasisty.

Młodzież dzięki zaangażowaniu rodziców, którzy zorganizowali tą uroczystość,  mogła przeżyć niezapomniane chwile. Bal rozpoczął się polonezem, który poprowadziła pani dyrektor Kinga Ostrowska z nauczycielem panem Michałem Kociubą i pani wicedyrektor Bożena Patynowska z nauczycielem księdzem Piotrem Wnuczkiem. Młodzież do odtańczenia naszego narodowego tańca przygotowała pani Elżbieta Radko – Kociuba.

Zabawę prowadził najlepszy disc jockey w mieście pan Michał Kociuba. Pani Agnieszka Jachymek nasza szkolna ekspertka od sketchnotingu wyrysowała fantastyczne dymki, które wszyscy z radością wykorzystywali do swoich pamiątkowych zdjęć. Salę przepięknie udekorowali wychowawcy klas ósmych, pod kierownictwem pani Anny Żurawskiej.

Pani dyrektor Kinga Ostrowska podziękowała rodzicom za trud wychowania i za organizację balu.

Wychowawcom klas ósmych – Agnieszce Borzemskiej – Gospodarek,  Elżbiecie Radko – Kociubie, Agnieszce Jachymek dziękowała za zaangażowanie, życzliwość i wspaniałą współpracę z rodzicami przez ostatnie 5 lat. To były niezapomniane chwile dla wszystkich – dla  ósmoklasistów, rodziców oraz nauczycieli.

Teraz trzymamy kciuki za jak najwyższe wyniki na egzaminach naszych uczniów z klas: 8a, 8b i 8c !!!!