Sportowe podsumowanie roku 2019 w ZTS Sokół Lublin.

W dniu dzisiejszym odbyło się sportowe podsumowanie roku 2019 w ZTS Sokół Lublin. Nagrodzono 20 najlepszych zawodników i zawodniczek w rankingu klubowym za bieżący rok.

W rankingu zwyciężył Roni Wójcik przed Kacprem Berejowskim i Krystianem Michną.

Oprócz w/w nagrodzono dodatkowo:

Pana Wojciecha Malinowskiego i Pana Grzegorza Widza – za wsparcie przy organizacji zawodów w zapasach o sumo w roku 2019.

Oktawię Skraińską i Artura Berezovskiego – najlepiej punktująca zawodniczka i zawodnik w Systemie Sportu Młodzieżowego w roku 2019. Marlenę Kister – najlepsza zawodniczka klubu w grupie seniorek. Mateusza Bartnika – sportową nadzieję ZTS Sokół Lublin. Beatę Zawadzką – za współpracę szkoleniową. Dodatkowe niespodzianki otrzymali medaliści Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek w zapasach oraz Mistrzostw Europy Młodzików i Młodziczek w sumo.

Ponadto świąteczny prezent od Dyrekcji Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego w Lublinie otrzymali uczniowie w/w placówki.

Dziękujemy za cały wspólnie spędzony rok i gratulujemy.

Życzymy sobie i wszystkim naszym zawodnikom i zawodniczkom zdrowia i jak najwięcej sukcesów sportowych w przyszłym roku oraz wesołych świąt Bożego Narodzenia.