Projekt z NBP: „Polski złoty ma sto lat”

Nasza Szkoła w tym roku szkolnym debiutowała w konkursie grantowym organizowanym przez NBP pod hasłem: „Polski ZŁOTY ma sto lat”. Zostaliśmy docenieni i uhonorowani przyznaniem środków na jego realizację.


Beneficjentami projektu są wszyscy Uczniowie naszej Szkoły ich Rodzice i Nauczyciele.

Działania rozpoczynamy od 02.12.2019 do 13.03.2020.


Celem naszego przedsięwzięcia jest upowszechnianie wiedzy na temat historii polskiego złotego i jego wpływu na stabilność rozwoju państwa. Jeśli ten temat wydaje się być skomplikowany i trudny, to postaramy się przybliżyć i wyjaśnić. Zapraszamy do wspólnej przygody z polskim złotym! będzie ciekawie i emocjonująco, gdyż przed nami wycieczki, debaty, konkursy, quizy, teleturnieje.

Koordynatorzy p. Katarzyna Markowska i p. Beata Surtel