Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Dnia 7 października w naszej szkole została zorganizowana dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Zabawa przy dobrej muzyce pod kierunkiem p. Marka Gągoli rozpoczęła się o 16:30. Tańczyliśmy, skakaliśmy, śpiewaliśmy do utworów znanych  i lubianych.

Fotogaleria

     O godzinie 17:30 opiekunowie Samorządu Uczniowskiego p. A. Żurawska i S. Słupna, przygotowały dla nas konkurs, a w nim 3 zadania, w ramach którego został wyłoniony tegoroczny Super Chłopak 20-stki 2019/2020. Do konkursu przystąpiło sześciu odważnych kandydatów: Antoni Demianiuk, Szymon Świć, Gabriel Kozdruń z  klasy 5a,  Aleksander Michałek i Dawid Dąbrowski z klasy 5b oraz Adam Grabowski z klasy 6a.

     Zadania, które mieli do wykonania  nasi młodzi mężczyźni były nie lada wyzwaniem. Trzeba było przejść określony odcinek drogi – uwaga w szpilkach,!!! Zatańczyć z wybraną przez siebie partnerką między innymi walca. Natomiast na koniec, trzeba było pomalować wybranej przez siebie partnerce – paznokcie 😉 

Pierwsze miejsce zajął Adam Grabowski z klasy 6a, otrzymując jednocześnie tytuł „Super Chłopaka 20-stki” 2019/2020. Opiekunowie wręczyli zwycięzcy dyplom, słodkości, a także 2 vouchery uprawniające do wykorzystania nieprzygotowania z dowolnego przedmiotu, ważne do końca roku szkolnego. 

    Po konkursie wszyscy pogratulowaliśmy naszemu zwycięzcy, a zabawa trwała nadal. Imprezę zakończyliśmy o godz. 19:00
autor: p. S.Słupna