NOC W SZKOLE 18/19

    Kolejny już raz nasza stara, poczciwa „dwudziestka” gościła nocą najlepszych uczniów naszej szkoły, którzy w nagrodę za swoje naukowe osiągnięcia w minionym roku szkolnym mogli z piątku na sobotę przeżyć wiele niezapomnianych chwil. Bardzo dziękuję nauczycielom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie tej imprezy. Praca w tak wspaniałym zespole zmotywowanych i kreatywnych pedagogów dla mnie jako dyrektora szkoły jest prawdziwym zaszczytem.

Wielu uczniów żegnając się z nami w sobotni poranek obiecywało, że zrobią wszystko, aby przeżyć taką imprezę jeszcze raz za rok. Tak więc śmiało znowu mogę ogłosić, że cel naszych pedagogicznych działań tzn. motywowanie uczniów do zgłębiania wiedzy, został osiągnięty!!!

Kinga Ostrowska


W piątek 21.09.2018 roku miała miejsce impreza szkolna „Noc w szkole”. Impreza jest dedykowana uczniom, których klasa zajmie I miejsce w konkursie na klasę dobrze wychowaną, a także wszystkim prymusom naszej szkoły ze średnią 4,75 i powyżej.

Impreza rozpoczęła się o godz. 18:30 wspólną kolacją, podczas której pani Dyrektor Kinga Ostrowska powitała uczniów i życzyła dobrej zabawy.

Swoje nocne szaleństwo uczniowie rozpoczęli od podchodów w których musieli wykazać się sprawnością fizyczną, szybkością, a także rozwiązać wiele zagadek i zadań z różnych dziedzin nauki. Po podchodach wspólnie z nauczycielami udaliśmy się na karaoke.

Kolejnymi punktami programu były między innymi: zajęcia plastyczne, zajęcia taneczne oraz zajęcia z muzyką w tle. Na koniec przyszedł czas na film i popcorn.

Po wszystkich wspaniałych atrakcjach przyszedł czas na odpoczynek… Ale to była dłuuuugaaaaa noc… Niektórzy uczniowie byli pod takim wrażeniem nocy w szkole, że nie odczuwali zmęczenia ani nie mieli ochoty na sen… I poszli spać o 4 nad ranem.

Sobota była dniem powrotu do domu. Rano o 7:30 nauczyciele zorganizowali niezłą pobudkę i poranną gimnastykę. Ostatnim etapem imprezy było wspólne śniadanie.

******

Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni z imprezy. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili,że noc w szkole pozostanie na długo w ich pamięci…

******

Uczniowie na koniec serdecznie podziękowali pani Dyrektor, a także wszystkim nauczycielom, którzy byli odpowiedzialni za całą imprezę, gdyż bez nich ta noc w szkole nie byłaby taka „magiczna”….

autor: koordynator imprezy p. Sylwia Słupna


    FOTOGALERIA