Podsumowanie pracy SU w roku szkolnym 2017/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prymusi SP 20

Podsumowanie pracy SU w II semestrze 2017/2018 – prezentacja PREZI

Kliknij na obraz, aby zobaczyć prezentację.

II semestr zaczęliśmy od konkursu plastycznego poświęconego naszym babciom i dziadkom z okazji ich święta. W lutym uruchomiliśmy pocztę walentynkową. W nagrodę za kulturalne spożywanie posiłku każdy mógł otrzymać kartkę walentynkową, aby ją podarować bliskiej osobie.
W ramach konkursu savoir vivre oceniani byliśmy za kulturalne spożywanie posiłków i poruszanie się po schodach prawą stroną. Dodatkowe punkty mogliśmy otrzymać za udział w konkursie „Bezpieczny Internet”.
W miesiącu marcu nie zapomnieliśmy o życzeniach z okazji Dnia Kobiet i Świąt Wielkanocnych.
Z okazji Dnia Wiosny zorganizowaliśmy konkurs: „Kolorowy zawrót głowy”. Oceniany był strój w kolorach wiosny – żółty, zielony i kolorowe skarpetki.

W kwietniu i maju za zmianę obuwia mogliśmy zdobyć pieczątki, niestety udało się to tylko dwóm 4 klasom. Na holu stworzyliśmy kolorową wiosenną dekorację. Każda klasa miała swój udział. Wszystkie klasy pracowały również nad stworzeniem regulaminu korzystania ze stołu do tenisa stołowego.
W miesiącu maju z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny wzięliśmy udział w konkursie plastycznym „Kocham moją rodzinę, bo …”. Na konkurs humanistyczny pt.”Dla Ciebie mamo” wpłynęła jedna praca.

W ramach konkursu savoir – vivre w maju oceniani byliśmy za spożywanie posiłków nożem i widelcem. Dodatkowe punkty dla klasy zostały dodane za akcję Rowerowa Wiosna.

Podsumowany został konkurs na klasę dobrze wychowaną.

Miejsce III zdobyła klasa 5a.

Miejsce II zdobyła klasa 4b.

😀 😀 😀 
Miejsce I i udział całej klasy w nocy w szkole zdobyła 4a.


Fotogaleria z APELU SU